W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Natalia Srokocz

Natalia Srokocz - W 2007 przyjechała do stolicy, żeby spełniać swoje marzenia.

Jako mała Rudzianka zasypiała i odrabiała lekcje przy piosenkach z musicalu "METRO".  Dziś jako inżynier Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej oraz świeżo mama 3-letniego Henryczka, ma przyjemność grać w nim główną rolę Anki. Na deskach Teatru "Studio Buffo" odsłania swoje umiejętności również w innych spektaklach. Dodatkowo Natalię można było zobaczyć w programach telewizyjnych takich jak "Przebojowa Noc", "Złota Sobota", czy "Jaka To Melodia".

Czemu śpiewa ?!? Może dlatego, że zawsze ciągnęło Ją do muzyki, a szczególnie do rytmu. Ma wręcz świra na tym punkcie. Być może dlatego, że skończyła I stopień Szkoły Muzycznej na instrumentach perkusyjnych.

Jak każda kobieta, uwielbia świecidełka. Dlatego bardzo cieszy Ją fakt, że biorąc udział w wyborach Miss Rudy Śląskiej, nie tylko otrzymała tytuł I v-ce Miss, ale zgarnęła wszystkie inne nagrody.