W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Mateusz Jakubiec

Mateusz "Matti" Jakubiec -  ur. 07.02. 1993r w Mikołowie na Górnym Śląsku.

Ukończył liceum o profilu teatralnym, gdzie zrealizował kilka spektakli. Ostatni jego spektakl (reżyseria, scenariusz oraz główna rola męska) został uhonorowany Grand prix 22. Festiwalu Teatralnego, dzięki czemu był wystawiany w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Wziął udział w licznych koncertach na terenie całego kraju, śpiewając, oraz w roli konferansjera.

W 2012 roku dołączył do zespołu Piotra Rubika, z którym wziął udział w show TVP 2 "Bitwa na głosy". W tym samym roku dołączył do obsady musicali "Metro" i "Romeo i Julia".

Zagrał kilka epizodów w serialach i reklamach.

W 2015 wystąpił w 3 edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie wcielił się min. w Michała Bajora, Grażynę Brodzińską, Agnieszkę Chylińską, Stevena Tylera czy Igora Herbuta, zyskując uznanie i sympatię wśród telewidzów i internautów.