W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Maciej Robakiewicz

Maciej Robakiewicz -aktor teatralny, filmowy i kabaretowy. Ukończył Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi .

Współpracował  z  najwybitniejszymi polskimi reżyserami teatralnymi (m. in. Adamem Hanuszkiewiczem, Maciejem Prusem ) i filmowymi (m.in. z Krzysztofem Zanussim,  Andrzejem  Wajdą). Pracował m.in. w Teatrze Nowym w Warszawie, Teatrze Scena  Prezentacje w Warszawie, Teatrze Komedia w Warszawie, Teatrze Polskim w Poznaniu. Od lat jest związany z Teatrem Studio Buffo w Warszawie(„Metro” i „Polita”). Brał udział w wielu międzynarodowych produkcjach filmowych m.in. w Holandii, Niemczech, na Węgrzech i w Argentynie. Od 8 lat regularnie jako aktor pracuje we Włoszech.