W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Poszukiwany TECHNIK-AKUSTYKPoszukiwany TECHNIK-AKUSTYKTeatr Studio Buffo poszukuje TECHNIKA-AKUSTYKA do obsługi spektakli.

Wymagania:
•    Co najmniej podstawowe wykształcenie muzyczne
•    Znajomość obsługi i zasad działania sprzętu nagłaśniającego
•    Znajomość obsługi mikroportów i odsłuchów
•    Wielozadaniowość
•    Odporność na stres
•    Dyspozycyjność w godzinach popołudniowo-wieczornych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres buffo@studiobuffo.com.plAdministratorem danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Dane osobowe będą przetwarzane, gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniasz dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie.