W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zmiana planu widowniZmiana planu widowniSzanowni Widzowie!

W związku z utrzymaniem reżimu sanitarnego, zobowiązującego teatry do ograniczenia ilości Widzów do 50% pojemności widowni, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zmian w obowiązującym planie sali na zaplanowane spektakle aż do momentu decyzji Rządu o stuprocentowym zapełnieniu widowi.  Z tego powodu pojawią się przejściowe utrudnienia w zakupie biletów.

Widzów, którzy mają już wykupione bilety na spektakle, będziemy indywidualnie informować o zmianach i przesyłać bilety z nową numeracją miejsc.

Przepraszamy za wszelkie wynikłe z tej sytuacji niedogodności i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Widzom komfort i bezpieczeństwo w naszym Teatrze.