W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Casting do musicalu Mistrz i MałgorzataCasting do musicalu Mistrz i MałgorzataTeatr Studio Buffo ogłasza nabór do musicalu „Mistrz i Małgorzata”.
Poszukujemy odtwórców roli Anuszki, Azzazello, Behemota, Helli, Jeszui, Kajfasza, Korowiowa, Małgorzaty, Mateusza Lewity, Mistrza, Piłata i Wolanda.

MATERIAŁY DO I ETAPU CASTINGU: POBIERZ

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających informację o wybranej roli, CV ze zdjęciem oraz link do nagrania wideo z wykonaniami wymaganych utworów
do dnia 05.07.2022 na adres buffo@studiobuffo.com.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż:

Administratorem moich danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Moje dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniłem moje dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia.
Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie.