W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

HITY BUFFO

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów.
„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgniecie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO".
Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.

Podczas spektaklu Widzowie częstowani są Cuba Libre.

W spektaklu wystąpią:

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Katarzyna Granecka, Magdalena Dąbkowska, Wiktoria Kostrzewa,
Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Maksymilian Więckowski,
Iga Ryś, Aleksandra Kosińska, Inga Gołębiowska,  Błażej Ciszek, Paweł Orłowski, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Carnival Stars

ZESPÓŁ MUZYCZNY:
Janusz Stokłosa – fortepian
Marcin Trojanowicz / Adam Sychowski - syntezatory
Mirosław Wiśniewski / Jarosław Igielski - gitara basowa
Radosław Maciński – perkusja
Mariusz „FAZI” Mielczarek / Sebastian Stanny – saksofony
Zbigniew Dziubiński – gitara
Adam Lewandowski – perkusionalia
Tomasz Kochański, Marcin Ołówek – trąbka
Andrzej Rękas - puzon

scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ
opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA
scenografia – JANUSZ SOSNOWSKI i MAREK CHOWANIEC
kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA

Czas trwania spektaklu – około 100 minut bez przerwy.
Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 12 roku życia.


Recenzja Kulturalnie.waw.pl


Uprzejmie prosimy o przybycie do teatru odpowiednio wcześniej. Spóźnieni Widzowie zostaną wpuszczeni na salę w dogodnym momencie spektaklu. Tak długo, jak będą dostępne miejsca brzegowe, Obsługa Widowni w takiej sytuacji nie gwarantuje miejsc z zakupionych biletów. Spóźniony Widz nie otrzymuje zwrotu pieniędzy za bilet, nie przysługuje Mu również jego wymiana.


Strefa LifeStyle o "Hitach Buffo":

„Hity Buffo” to pełen wrażeń i wspaniałych przebojów spektakl w reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza.
Na spektakl składają się fragmenty „Wieczorów w Buffo”. Spektakl otwiera dynamiczny przebój Rickiego Martina „La copa de la vida” w znakomitym wykonaniu Natalii Srokocz, której towarzyszy zespół tancerzy. Piosenka pochodzi z „Wieczoru latynoskiego”, który cieszy się ogromnym powodzeniem publiczności...(CZYTAJ DALEJ)